Верняєв завоював срібло на чемпіонаті Європи-2024 зі спортивної гімнастики

Опубліковано: 2024-04-25 17:13:43

Українець Олег Верняєв завоював срібло на чемпіонаті Європи-2024 зі спортивної гімнастики, що проходить в італійському Ріміні.

Верняєв посів друге місце у багатоборстві, набравши у сумі 84,031 бала. Українець поступився 0,234 балами Маріосу Георгіу з Кіпру, третє місце посів Юмін Аббадіні з Італії.

У багатоборстві виступав ще один український гімнаст Ілля Ковтун. Українець посів шосте місце, поступившись чемпіону Європи 0,934 балами.

Верняєв також пробився до фіналу у вправах на коні. Ковтун виступить у фінальних змаганнях на паралельних брусах та поперечині, Назар Чепурний – на паралельних брусах та в опорному стрибку, Ігор Радівілов – в опорному стрибку. У неділю збірна України виступить й у командних змаганнях.

Чоловічий чемпіонат Європи у Ріміні триватиме до 28 квітня. А вже з 2 по 5 травня — також в Італії — відбудеться континентальна першість зі спортивної гімнастики серед жінок.