Збірна України U-18 з хокею розгромила Угорщину на чемпіонаті світу-2024 у Дивізіоні IA

Опубліковано: 2024-04-18 16:45:42

Збірна України U-18 з хокею розбила Угорщину у четвертому турі чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IA – 7:4.

Команда Олександра Бобкіна відкрила рахунок на п’ятій хвилині зустрічі. На середину другого періоду синьо-жовті громили суперника 5:0, проте далі Угорщина повернулася в гру.

Команди обмінялися голами у третьому періоді, після чого угорські хокеїсти скоротили відставання до двох шайб. Розрядив напружену ситуацію Олексій Євтєхов, який закинув у порожні ворота на останній хвилині зустрічі.

Збірна України набрала 10 очок та тимчасово вийшла на перше місце у Дивізіоні IA. Синьо-жовтих має можливість обігнати збірна Німеччини, яка зустрічається з Японією. У заключному турі Україна U-18 зустрінеться з Австрією 20 квітня.