Українці Стельмах та Костюк виграли чотири медалі на етапі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики в Анталії

Опубліковано: 2024-04-01 15:28:14

Українець Радомир Стельмах завоював одну срібну та дві бронзові медалі на етапі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики у турецькій Анталії. Ще одне “срібло” – в активі його співвітчизника Володимира Костюка.

Для обох гімнастів нагороди стали на цьому рівні дебютними. Молоді спортсмени змогли проявити себе за відсутності визнаних лідерів чоловічої збірної України – Олега Верняєва, Іллі Ковтуна, Ігоря Радівілова та Назара Чепурного, які готуються до чемпіонату Європи.

19-річний Стельмах спершу зміг досягти третього місця у вправах на коні. Потім він показав другий результат у фіналі на паралельних брусах. Ще одну “бронзу” Радомир завоював в опорному стрибку, поступившись другим місцем 20-річному Костюку.

Нагадаємо, восени минулого року Стельмах у складі збірної України виборов командну ліцензію на Олімпіаду-2024. Українська команда зможе заявити на ОІ-2024 п’ятьох гімнастів, які зможуть змагатися на будь-яких снарядах на розсуд тренерського штабу.