Прима посів дев’яте місце у короткій індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону в Антхольці

Опубліковано: 2024-01-18 16:43:31

Український біатлоніст Артем Прима посів дев’яте місце у короткій індивідуальній гонці на шостому етапі Кубка світу-2023/24 в італійському Антхольці.

Артем допустив один промах і фінішував із відставанням +2:38,8 с. Решта українців зайняла місця за межами топ-50. Артем Тищенко став 57-м, Денис Насико – 77-м, Тарас Лесюк посів 80-е місце. Дмитро Грущак, який провів свою дебютну гонку на етапах Кубка світу, став 81-м.

15-кілометровий заїзд виграв норвежець Йоганнес Бьо. Його брат Тар’єй Бьо став другим, третє місце дісталося німцю Йоханнесу Кюну.

У п’ятницю на етапі в Антхольці пройде жіноча коротка індивідуальна гонка. У суботу та неділю відбудуться змішані естафети та мас-старти.