Насібов та Белінська виграли золоті медалі на Гран-прі Загребу з боротьби

Опубліковано: 2024-01-15 18:41:11

Збірна України з боротьби успішно виступила на Гран-прі Загребу (Хорватія), що відбувся з 10 до 14 січня.

У складі синьо-жовтих виступили 35 спортсменів. Загалом українські спортсмени зуміли здобути сім нагород, чотири з яких – золоті.

Так, найкращі результати показали борець греко-римського стилю Парвіз Насібов (категорія до 67 кг), а також Аліна Філіпович (до 59 кг), Алла Белінська (до 65 кг) та Ірина Заблоцька (до 72 кг). У вільній боротьбі Андрій Джелеп став срібним призером (до 61 кг). “Бронза” в активі Марії Винник (до 55 кг) та Тетяни Сови-Ріжко (до 68 кг).

У командному заліку Україна посіла друге місце, поступившись першістю Ірану (10 нагород, чотири з яких – золоті). Наступний рейтинговий івент пройде в червні в угорському Будапешті.

Нагадаємо, що у 2024 році пройде два масштабні турніри для борців – Олімпіада-2024 у Парижі, а також чемпіонат Європи, який намічений на лютий у Бухаресті.