Випуски журналу

Українка Курченко здобула «срібло» на Гран-прі з дзюдо у Загребі

Опубліковано: 2023-08-21 17:39:26

Українська спортсменка Юлія Курченко виграла “срібло” Гран-прі з дзюдо у хорватському Загребі.

Дзюдоїстка в категорії до 78 кілограмів здолала трьох суперниць, зокрема екс-чемпіонку світу Анну-Марію Вагнер із Німеччини. У фіналі Юлія поступилася бразилійці Кароль Хіменес.

Цей фінал – і, відповідно, нагорода – стали для 19-річної Курченко першими в кар’єрі на рівні Гран-прі. У березні 2023 року вона стала призеркою турніру серії Grand Slam у Тбілісі.

Це вже четверта медаль збірної України у Загребі. У перший день змагання Дільшот Халматов виграв «золото» у категорії до 60 кг, а Дар’я Білодід (до 57 кг) стала бронзовою призеркою. 19 серпня Михайло Свідрак у категорії до 83 кілограмів виграв поєдинок за 3-є місце.

Етап серії Гран-прі у Загребі (Хорватія) завершується сьогодні, 20 серпня.