Українці Середа та Болюх виграли бронзу на етапі Кубка світу зі стрибків у воду

Опубліковано: 2023-04-14 17:39:11

Українці Олексій Середа та Кирило Болюх стали бронзовими призерами Кубка світу зі стрибків у воду у китайському Сіані.

Українці посіла третє місце у синхронних стрибках із 10-метрової вежі, набравши в підсумку 395,01 бала. Зазначимо, що наш дует був наймолодшим у фіналі.

Перше місце дісталося стрибунам із Китаю, а другим фінішували британці Метью Лі та Ноа Вільямс. Українці відстали від британців майже на 24 бали.

У жіночих синхронних стрибках із 10-метрової вежі українська пара у складі Ксенії Байло та Софії Есман посіла четверте місце.

Нагадаємо, у січні Ілля Целютін був призначений новим головним тренером збірної України зі стрибків у воду.