Українка Городна посіла 7-е місце у спринті на юніорському ЧС-2023 з біатлону

Опубліковано: 2023-03-10 17:27:08

Українська біатлоністка Олена Городна фінішувала 7-ю у спринті на юніорському чемпіонаті світу-2023 з біатлону у Щучинську (Казахстан).

Городна зробила лише один промах, а на фініші Олена відстала від переможниці Юлії Таннхеймер із Німеччини на півтори хвилини, а від третього місця – на 50 секунд.

Найшвидшою на трасі серед українок була Олександра Меркушина (8-й час), проте на стрільбі вона зробила одразу п’ять промахів. У результаті Меркушина фінішувала на 18 місці.

На юніорському ЧС-2023 наша збірна має дві медалі. Олександра Меркушина виборола бронзу в індивідуальній гонці. Також наша збірна виборола бронзу у змішаній естафеті. У складі синьо-жовтих виступили Олена Городна, Олександра Меркушина, Богдан Борковський та Михайло Хміль.