Україна виграла залік турніру з боротьби, завоювавши сім медалей

Опубліковано: 2023-03-02 17:41:46

Жіноча збірна України здобула сім медалей на рейтинговому турнірі з боротьби імені Ібрагіма Мустафи в єгипетській Александрії.

Золоті медалі збірної України вибороли Тетяна Сова-Ріжко (до 65 кг) та Юлія Ткач (до 59 кг). Дві срібні нагороди на рахунку Аліни Рудницької-Левицької (до 72 кг) та Аліни Грушиної-Акобії (до 57 кг). Остання через травму не змогла провести фінальний поєдинок, тому стала другою через технічну поразку. Ще три “бронзи” українській команді принесли Юлія Лесковець (до 59 кг), Ірина Коляденко (до 62 кг) та Алла Белінська (до 68 кг).

Збірна України виборола перше місце в заліку турніру, набравши 138 балів. Друге місце – у команди Китаю (130 балів), третє – у США (120 балів).

Також на турнірі в Єгипті відбудуться чоловічі змагання з вільної боротьби. До заявки збірної України увійшли вісім спортсменів.