Випуски журналу

Українка Конрад виграла “золото” на кадетському чемпіонаті Європи з фехтування

Опубліковано: 2023-03-01 17:51:35

Українська фехтувальниця Емілі Конрад виграла золоту медаль на кадетському чемпіонаті Європи-2023, який проходить у Таллінні.

У ході змагань 15-річна шпажистка вибила чинну чемпіонку Європи Грету Гачайі з Угорщини. У фіналі киянка перемогла Софію Просіну з Латвії (15:6).

Ще одна українська шпажистка Анна Максименко здобула “бронзу”. У півфіналі львів’янка поступилася саме Просінії (12:15).

Також бронзову нагороду виборов Андрій Черкашин у фехтуванні на рапірах. У півфіналі українець поступився першому номеру посіву угорцю Маттіа Рубіну.

Раніше українка Аліна Полозюк виграла бронзову медаль на Гран-прі FIE Trofeo Inalpi, що пройшов у Турині. Раніше ніколи українкам не вдавалося здобувати медалі в особистій першості рапіри на змаганнях рівня Гран-прі чи Кубка світу.