Гімнаст Ковтун завоював “золото” на першому етапі Кубка світу у Котбусі

Опубліковано: 2023-02-27 09:12:06

Український гімнаст Ілля Ковтун виграв золоту медаль на першому етапі Кубка світу у німецькому Котбусі.

Українець завоював “золото” у вправах на паралельних брусах. Ковтун за свій виступ отримав оцінку 15,366, на одну десяту випередивши італійця Маттео Левантезі та на дві десяті – бронзового медаліста останнього чемпіонату світу Карлоса Юло з Філіппін.

Раніше Ілля здобув три перемоги на першому етапі італійської Серії А у Флоренції. Команда українця посіла на етапі четверте місце.

Минулого сезону Ковтун завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи у вправах на паралельних брусах. Також в активі українського гімнасту два золота на Кубку світового виклику-2022 в Угорщині.