Український гімнаст Ковтун здобув три перемоги на першому етапі італійської Серії А

Опубліковано: 2023-02-14 10:07:12

Український гімнаст Ілля Ковтун здобув три перемоги на першому етапі італійської Серії А у Флоренції.

У складі команди Palagym Palestra Ginnastica Ferrara Ковтун переміг у вправах на перекладині (14,300 балів), паралельних брусах (14,800) та на коні (14,350).

Команда Ковтуна зайняла на етапі четверте місце. Це був перший старт українця у новому сезоні.

Минулого сезону Ковтун завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи у вправах на паралельних брусах. Також в активі українського гімнаста два золота на Кубку світового виклику-2022 в Угорщині.