Українська легкоатлетка Ірина Геращенко виграла міжнародний турнір у приміщенні зі стрибків у висоту, який пройшов в італійському Удіне.

Опубліковано: 2023-02-09 19:18:22

Українська легкоатлетка Ірина Геращенко виграла міжнародний турнір у приміщенні зі стрибків у висоту, який пройшов в італійському Удіне.

Геращенко тріумфувала з результатом 1,93 м. Завдяки меншій кількості спроб українка випередила Елеанор Паттерсон із Австралії. Третє місце – у співвітчизниці Паттерсон, Ерін Шоу.

Раніше Геращенко виграла змагання у Нанті. Вона взяла з другої спроби висоту 1,93 метра та встановила новий рекорд турніру. Також Геращенко посіла друге місце на турнірі у Коттбусі, стрибнувши на 1,96 м.

Зазначимо, що українка на турнірі Світового туру у приміщенні у Чехії виграла золоту медаль. Ірина перемогла із результатом 1,90 м.