Випуски журналу

Україна вперше у своїй історії виграла понад 100 медалей на Дефлімпіаді

Опубліковано: 2022-05-11 14:39:10

Україна вперше у своїй історії виграла понад 100 медалей на Дефлімпіаді - Інші види спорту

Україна виграла 14 медалей дев’ятого дня Дефлімпіади-2022, вперше в історії своїх виступів на змаганнях подолавши позначку у 100 виграних нагород.

Українські спортсмени протягом дев’ятого дня змагання виграли п’ять золотих, сім срібних та дві бронзові медалі:

Золото: Віолетта Ликова (кульова стрілянина), Ганна Федосєєва, Дмитро Левін (обидва – спортивне орієнтування), Римма Філімонова (легка атлетика, метання молота), Анастасія Сидоренко (легка атлетика, біг на 1500 м);

Срібло: Дмитро Петренко, Сергій Фомін (обидва – кульова стрілянина), Яна Мельник, Олександр Санькін (обидва – спортивне орієнтування), Юлія Кисильова (легка атлетика, метання молота), Юлія Матвієвська (легка атлетика, стрибки у довжину), Юлія Шаповал (легка атлетика, біг на 100 м із бар’єрами);

Бронза: Ганна Андросович, Руслан Ніколаєнко (обидва – спортивне орієнтування).

Ще одне золото Україна виграла у велоспорті, але результат Єлизавети Топчанюк був анульований через те, що вона у неправильному місці міняла колесо.

Україна очолює медальний залік Дефлімпіади-2022 зі 103 нагородами, 47 із яких — золоті. Найближчі переслідувачі зі США мають 41 медаль.

Дефлімпіада — змагання серед спортсменів із порушеннями слуху, які до 15 травня приймає бразильський Кашіас-ду-Сул.