Підручний виграв суперспринт на чемпіонаті України з літнього біатлону

Опубліковано: 2024-09-24 13:11:45

Дмитро Підручний завоював золото у чоловічому суперспринті на чемпіонаті України-2024 з літнього біатлону. Лідер української команди допустив 7 промахів і фінішував із результатом 19:53,6.

Боротьбу досвідченому Підручному нав’язали Сергій Супрун та Богдан Цимбал, які фінішували на другому та третьому місцях відповідно. Цікаво, що першу та шосту позицію у фінальному протоколі розділили лише 14 секунд.

Богдан Борковський, переможець кваліфікації суперспринту, припустився 10 промахів і прийшов до фінішу сьомим.

Сьогодні у Яворові пройшов і жіночий суперспринт. Переможницею перегонів стала 18-річна Поліна Пуцко.

Учора на чемпіонаті України було розіграно медалі у спринтерських перегонах. Золоті медалі здобули Олена Городна та Руслан Ткаленко.

У четвер, 26 вересня, чемпіонат України завершиться класичними естафетами.