Ткаленко завоював золото у спринті на чемпіонаті України з літнього біатлону

Опубліковано: 2024-09-23 17:14:58

Руслан Ткаленко завоював золото у чоловічому спринті на чемпіонаті України-2024 з літнього біатлону.

Ткаленко вирвав перемогу у боротьбі з Антоном Дудченком. Руслан трасою йшов відразу за Антоном і поступався йому 10 секунд після другого вогневого рубежу. Проте Ткаленко краще пробіг останнє коло, на 4 секунди випередивши Дудченка.

Бронзова нагорода дісталася Владиславу Чихарю, який здобув її у заочній боротьбі з Богданом Цимбалом. У межах хвилини від переможця показали результат Артем Тищенко та Артем Прима.

Нагадаємо, жіночий спринт на чемпіонаті України-2024 з літнього біатлону виграла Олена Городна. Анна Кривонос посіла друге місце, бронза дісталася Христині Дмитренко.

У вівторок на чемпіонаті України відбудуться суперспринти. Завершальний день змагань, 26 вересня, пройдуть класичні естафети.