Жіноча збірна України з пляжного футболу мінімально поступилася Португалії у стартовому матчі Суперфіналу Євроліги-2024

Опубліковано: 2024-09-10 17:23:59

Жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала у Суперфіналі Євроліги-2024 – українки з рахунком 3:4 зазнали поразки від Португалії.

Якщо перша 12-хвилинка закінчилася без забитих м’ячів, то початок другої залишився за українками. Спочатку Маргарита Юрасова, а потім Юлія Костюк своїми влучними ударами зробили рахунок 2:0.

Старт заключного періоду для України вийшов провальним. Впродовж чотирьох хвилин підопічні Юрія Клименка пропустили тричі, дозволивши Португалії вийти вперед. На 33-й хвилині рахунок зрівняла голкіпер української збірної Анастасія Терех, але фактично одразу суперниці забили четвертий м’яч, який став переможним у цьому протистоянні.

Нагадаємо, що Суперфінал Євроліги-2024 відбувається в італійському місті Альгеро. Свій наступний матч Україна проведе у четвер, 12 вересня, проти команди-господарки – збірної Італії.