Збірна України з баскетболу обіграла австралійський BSBL Guardians на виставковому турнірі William Jones Cup

Опубліковано: 2024-07-16 19:42:23

Збірна України з баскетболу обіграла команду BSBL Guardians (98:57) у третьому матчі виставкового турніру William Jones Cup, що проходить на Тайвані.

Синьо-жовті у стартовій чверті здобули перевагу у 10 очок, а за підсумками двох стартових десятихвилинок команда Віталія Степановського відірвалася від свого австралійського суперника на відстань 22 очок.

Після великої перерви Україна продовжила диктувати супернику свої умови на паркеті – як наслідок, матч був виграний з великою перевагою в 41 очко.

Найрезультативнішим в українській збірній став Олександр Кобзистий, який набрав 15 очок (реалізував 11 з 14 штрафних кидків, а також 2 з 4 двоочкових).

Ця перемога стала першою для України на турнірі – раніше вона програвала збірній Тайваню (58:83) та філіппінській команді Strong Group Athletics (74:82).

У наступному матчі на виставковому турнірі William Jones Cup збірна України зіграє з командою Японії U-22. Зустріч відбудеться 17 липня о 10:00 за київським часом.