Український спортсмен Антон Дукач завоював срібну медаль на Кубку націй з санного спорту, який пройшов у латвійській Сігулді.

Опубліковано: 2023-01-13 20:15:57

Львів’янин поступився 0,207 секунди австралійцю Александру Ферлаццо. Минулого тижня Дукач виборов бронзову нагороду на Кубку націй.

Також Україна здобула медаль у змаганнях екіпажів-двійок. Бронзову нагороду здобули Ігор Гой та Ростислав Левкович.

Нагадаємо, на етапі Кубка світу в Сігулді українець Андрій Мандзій фінішував 9-м. Дукач завершив етап 12-м. При цьому результат Мандзія був найкращим за останні 13 років в історії України на етапах Кубка світу в санному спорті.

Крім того, збірна України із санного спорту не візьме участі в останніх трьох етапах Кубка світу сезону-2022/23 через економію коштів.