Випуски журналу

Український дзюдоїст Халматов завоював срібло на турнірі серії Grand Slam у Баку

Опубліковано: 2022-11-04 17:14:59

Український дзюдоїст Дільшот Халматов завоював срібло на турнірі серії Grand Slam у Баку.

Киянин, який виступає у ваговій категорії до 60 кг, гарантував собі медаль після перемоги у півфіналі над Кемраном Нуріллаєвим із Узбекистану.

У фіналі Халматов поступився азербайджанцю Балабаю Агаєву і посів друге місце. Для українця це дебютна нагорода турнірів серії Grand Slam.

Раніше на відкритому Кубку Європи з дзюдо в італійському Річчоне Халматов виграв бронзу.

Нагадаємо, збірна України з дзюдо завершила чемпіонат світу-2022 у Ташкенті з однією медаллю.