Фігуристи Сєрова та Хобта завоювали “срібло” на юніорському Гран-прі у Гданську

Опубліковано: 2022-09-30 16:18:57

Українські фігуристи Віолетта Сєрова та Іван Хобта здобули срібні медалі на юніорському Гран-прі у Гданську.

У змаганнях спортивних пар українці набрали 143,48 бала. Сєрова та Хобта показали третій результат в обох програмах (короткій та довільній). Але невдалий виступ французького дуету дозволив українцям завоювати “срібло”.

Переможцями турніру стали фігуристи з Австралії Анастасія Голубєва/Гектор Гіотопулос Мур – 166,56. Третє місце посіла японська спортивна пара Харуна Муракамі/Сумітада Морігути – 140,35

На змаганнях продовжуються виступи танцювальних пар, де український дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов посідає четверте місце після першої програми. Довільний танець фігуристи представлять 1 жовтня.