Веслярі Богуславська та Коюда здобули перше золото для України на чемпіонаті світу-2022 з академічного веслування

Опубліковано: 2022-09-27 17:36:12

Параґребці Світлана Богуславська та Ярослав Коюда принесли Україні перше золото на чемпіонаті світу-2022 з академічного веслування у чеському Рачиці.

Спортсмени перемогли у змаганнях змішаних парних двійок у категорії PR2. Українці на дві секунди випередили пару з Польщі та на чотири – французький дует.

Україна виборола ще одну нагороду у передостанній день змагань. Бронзу виборов екіпаж Станіслава Ковальова та Дмитра Хмари у змаганнях двійок парної легкої ваги.

Загалом в активі українських спортсменів п’ять медалей. Нагадаємо, днем ​​раніше три бронзові нагороди здобули Ганна Айсанова (одиначки класу PR2), Андрій Сивих та Дмитро Херез (парні розстібні двійки у класі PR3), а також Дар’я Котик та Станіслав Самолюк (парні змішані двійки PR3).