Жіноча збірна України здобула срібло у стрільбі з малокаліберного пістолета на чемпіонаті Європи

Опубліковано: 2022-09-16 16:50:17

Жіноча збірна України здобула срібло у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 м на чемпіонаті Європи-2022 у польському Вроцлаві.

За українську команду виступали Олена Костевич, Анастасія Німець та Оксана Ковальчук.

Це вже п’ятий комплект медалей нашої збірної на чемпіонаті Європи-2022 з кульової стрільби.

Раніше мікст-пара Анастасія Німець та Володимир Пастернак стали золотими призерами у швидкісній стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів. У цій же дисципліні Павло та Юлія Коростильові виграли бронзу.

Бронзові медалі виграли Павло Коростильов, який став третім у стрільбі на дистанції 25 метрів, і Дарія Тихова у стрільбі з гвинтівки лежачи на дистанції 50 метрів із трьох положень.