Випуски журналу

Проценко завоював бронзу у стрибках у висоту на чемпіонаті Європи-2022

Опубліковано: 2022-08-19 11:41:31

Український легкоатлет Андрій Проценко виграв бронзову медаль у стрибках у висоту на Мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022, який проходить у Мюнхені.

У фінал змагань вийшли двоє українців – крім Андрія кваліфікацію подолав Олег Дорощук. Обидва почали вдало з висоти 2,18 м і подолали позначку 2,23. У цей момент у секторі стрибків у висоту залишилося лише шість спортсменів.

Дорощук зупинився на висоті 2,23 і в підсумку посів 4-те місце. Проценко зумів взяти планку, а також подолати позначку 2,27, як і його суперники – Джанмарко Тамбері із Італії та Тобіас Потьє із Німеччини.

Вище Андрій стрибнути не зумів, завершивши змагання з результатом 2,27. Потьє взяв цю ж висоту з першої спроби, як і всі попередні – німець завоював срібло. Тамбері з другої спроби подолав висоту 2,30 і став чемпіоном Європи.

Зазначимо, що це перша медаль для збірної України з легкої атлетики на поточному турнірі. Загалом в активі українців 8 нагород – 2 золота, 2 срібла та 4 бронзи.

Мультиспортивний чемпіонат Європи-2022 проходить з 11 по 21 серпня у Мюнхені.