Коростильов, Городинець і Пастернак виграли срібло в командних змаганнях на Кубку світу з кульової стрільби

Опубліковано: 2022-06-07 17:26:49

Збірна України виграла срібло в командних змаганнях на етапі Кубка світу з кульової стрільби в Баку.

Синьо-жовті посіли друге місце у стрільбі зі скорострільного малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів. Україну в командних змаганнях представляли Павло Коростильов, Максим Городинець та Володимир Пастернак.

У фіналі українці поступилися представникам Південної Кореї – 13:17. Бронзу завоювала Італія, яка обіграла Польщу – 18:16.

Це дев’ята медаль збірної України на турнірі в Баку, який завершиться 7 червня. Раніше синьо-жовті завоювали дві золоті, три срібні та три бронзові нагороди.