Куліш, Царьков та Галкін виграли командну бронзу на Кубку світу з кульової стрільби

Опубліковано: 2022-06-03 18:18:54

Українці Сергій Куліш, Олег Царьков та Олександр Галкін виграли медалі в командних змаганнях на етапі Кубка світу з кульової стрільби в Баку.

Куліш, Царьков та Галкін стали бронзовими призерами у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 метрів з трьох положень.

В кваліфікації українці посіли третє місце та вийшли у бронзовий фінал, де перемогли команду Південної Кореї – 16:12.

Раніше Куліш виграв золоту медаль в одиночних змаганнях в аналогічній дисципліні.

Загалом в Баку Україна виграла чотири медалі: срібними призерами у змаганнях змішаних пар стали Олена Костевич та Олег Омельчук, а Анастасія Німець взяла бронзу у стрільбі з малокаліберного пістолета.