Дві «бронзи» і національний рекорд – такий доробок українців на Кубку Європи зі спортивної ходьби

Опубліковано: 2015-05-14 09:03:04

На Кубку Європи зі спортивної ходьби 17 травня в Мурсія (Іспанія) українці здобули дві бронзові медалі в командному заліку – на дистанціях 20 і 50 км серед чоловіків, а Людмила Оляновська встановила національний рекорд на 20-кілометровій дистанції серед жінок.

Так у складі чоловічої команди на 50 км третє місце посіли Іван Банзерук, Сергій Будза, Ігор Сахарук і Олексій Казанін. В особистому заліку Банзерук був четвертим з результатом 3:49.02 год, Будза - шостим показавши результат - 3:51.33, а Сахарук – 13-м з часом 3:57.20. Казанін не фінішував.

А на дистанції 20 км аналогічне місце посіли: Ігор Главан, Андрій Ковенко, Назар Коваленко і Руслан Дмитренко. Главан фінішував п’ятим з результатом - 1:21.24 год; 14-м – Ковенко, 1:23.21; 18-м – Коваленко, 1:24.03; а Дмитренко – 40-м, 1:32.38.

Жіночу збірну зі спортивної ходьби на 20 км, яка була четвертою, представляли: Людмила Оляновська, Надія Боровська, Інна Кашина й Олена Шумкіна. Оляновська була сьомою з новим національним рекордом – 1:27.09 год, перевершивши попереднє найкраще досягнення України на 18 сотих; Надія Боровська - 15-та, 1:30.38 год; Інна Кашина - 17-та, 1:30.52; Олена Шумкіна - 24-та, 1:33.55.

Чоловіча і жіноча українські юніорські команди посіли восьмі сходинки зі спортивної ходьби на дистанції 10 км. У дівчат найкращий результат показала Ганна Суслик - 12-те місце, 49.49 хв; Іванна Данилюк - 23-тє, 53.16, Ксенія Бєлова – 26-те, 55.17. У юніорів двоє українських атлетів встановили особисті рекорди: Едуард Забуженко - 18-й, 43.41 хв і Олександр Жолоб - 22-й, 43.56. Андрій Водвуд з найкращим результатом сезону - 30-й, 45.01.

Нагадуємо, що до командного заліку зараховуються три найкращі результати в змаганнях дорослих атлетів і два – в змаганнях юніорів.