Українка перемогла в легкоатлетичному турнірі в Китаї

Опубліковано: 2015-05-13 00:00:00

Анна Міщенко виграла легкоатлетичний турнір в Пекіні. Українська бігунка здобуває вже другу перемогу поспіль в легкоатлетичному турнірі.

Новину повідомляє «Преса України».

У прес-службі Федерації легкої атлетики України повідомили, що Анна Міщенко здобула перемогу в легкоатлетичному турнірі престижної міжнародної серії IAAF World Challenge, який проходив у столиці Китайської Народної Республіки.

Українська бігунка подолала 1,5 кілометра за 4.02,89 хвилин. Її найближча суперниця – марокканка Рабабе Арафі, відстала на 1,23 хвилини.

Пейс-мейкером на дистанції виступила ще одна українка, Тамара Твердоступ.

Відомо, що Анна Міщенко вже вдруге поспіль перемагає в турнірі серії IAAF World Challenge. Нещодавно, 10 травня, наша спортсменка була кращою в цьому забігу, який проходив у Кавасакі.

Нагадаємо, що українка Юлія Паратова на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Грузії у категорії до 53 кг виборола золоту медаль із результатом 200 кг. Медаль Паратової є першою для України на чемпіонаті Європи-2015, що проходить у Тбілісі з 11 до 18 квітня.