Випуски журналу

Олександр Корсак

Опубліковано: 2013-03-05 00:00:00

Вопрос 1. Почему Вы решили посвятить жизнь именно этому боевому искусству, и почему рекомендуете это направление боевых искусств детям, молодежи — Вашим ученикам?

З 1985 по 1990 рік займався дзюдо у Німеччині, з 1990 по 1996 рік легкою атлетикою, та кікбоксингом (лоукік) з 1993—1996 рік. Тхеквондо-ВТФ мене зацікавило після перегляду спортивних новин влітку 1991 або 1992 року, де був сюжет про тхеквондо як єдиноборство, та про товариську зустріч спортсменів з Уральського регіону та Кореї. Цей сюжет мене дуже сильно вразив, ну і «добив» мене фільм «Кращі з кращих». Секцій тхеквондо — ВТФ у м. Івано-Франківську не було, і я у 1993 році розпочав заняття кікбоксингом в клубі «Бойові рукавички» у Євгена Івановича Кряжева, який нам дав хорошу основу боксерської школи, але ,на жаль, мало техніки ударів ногами. У 1994 р. я перейшов у ДСОЦ «Юність» до Семотюка Андрія Володимировича, котрий приділяв роботі ногами провідну роль, тому що був
прихильником саме тхеквондо-ВТФ. А у 1996 році я познайомився з президентом новоствореної Івано-Франківської обласної федерації таеквондо-ВТФ Юрієм Станіславовичем Вільямовським, котрий і запропонував перейти у цей чудовий вид спорту. Своїм учням я рекомендую саме цей вид одноборств, тому що він є комплексним, динамічним та прогресивним. Кожна людина, яка прийшла в цей вид одноборства, може знайти себе у ньому, адже тут присутня і класична техніка одноборств, і пхумсе (формальні комплекси), і хосінсуль (техніка самооборони), і кйокпа (силове розбивання предметів), ну і спортивне тхеквондо.

Вопрос 2. Н а что больше упор в тренировках — на соревновательную сторону или прикладную?

На тренуванні основний напрям є змагальний, а ось під час проведення літніх тренувальних зборів, у яких беруть участь спортсмени з різних областей України, я звертаю увагу більше на прикладну сторону.


Вопрос 3. К то был Вашим первым Учителем в боевом искусстве; на кого из Ваших учеников могут равняться остальные Ваши ученики и почему?

Своїми першими наставниками по тхеквондо я вважаю Юрія Вільямовського (I-дан) та Ігоря Володимировича Гамбарова (IV-дан), які і спрямували мої перші кроки в тхеквондо-ВТФ. Теперішні спортсмени можуть рівнятись на старше покоління спортсменів, адже вони були першими! На їх долю випали нелегкі етапи розвитку та становлення тхеквондо-ВТФ у Прикарпатському регіоні. Це в основному вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату: Третяк Тарас, Дячок Андрій, Березовський Сергій, Костюк Іван, Данилевич Назар, Дерій Роман, Чуркін Анатолій, Поліщук Андрій, Вівдіч
Андрій, а також Керницький Тарас, Лизогуб Ілля та Артем, Кучер Інна та Кардаш Іванна.

Вопрос 4. С колько клубов работает в Вашей областной федерации?

В області працює 10 тренерів, з них: у м. Івано-Франківську — 4, Богородчанському р-ні — 2, Коломийському р-ні — 2, Надвірнянському р-ні — 2, Верховинському р-ні — 1.








Flag Counter