Україна здобула срібні нагороди студентського чемпіонату світу з футзалу

Опубліковано: 2022-07-25 17:00:26

Збірна України здобула срібні нагороди на студентському чемпіонаті світу з футзалу. У фіналі наші спортсмени в овертаймі поступилися Бразилії.

Українці зі старту повели у рахунку, забивши два голи. Відзначилися Андрій Мельник та Ростислав Семенченко. Проте бразильці ще у першій половині зуміли відігратися – дубль на рахунку Рафаеля Стокера.

У другому таймі Україна двічі виходила вперед, але обидва рази бразильці зрівнювали рахунок. Так на гол Ігоря Марциняка відповів влучним ударом Сісеро Да Сілва. А після голу Віталія Радевича наприкінці матчу за 30 секунд зрівняв рахунок Мурільо Зіллер.

Поєдинок перейшов в овертайм, де успішнішими були бразильці. По голу забили Едуардо Дос Сантос та Вінісіус Лаззаретті.

Україна у півфіналі змагань обіграла Португалію (2:2, 3:1 у серії пенальті), а до того у чвертьфіналі розгромила Польщу (7:0).

• Футзал. Студентський чемпіонат світу. Фінал.

Україна – Бразилія 4:4 (2:2), (0:2 в овертаймі)

Голи: Мельник, 6, Семенченко, 10, Марциняк, 24, Радевич, 38 – Стокер, 18, 19, Да Сілва, 29, Зіллер, 39, Дос Сантос, 44, Лаззаретті, 46.